Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej Akceptuję

Obiady domowe

Od kilku lat Bar Pałacyk z obiadami domowymi cieszył się dużym powodzeniem, od początku nieprzerwanie naszym głównym założeniem jest przygotowywanie pysznych domowych dań obiadowych przyrządzonych w tym samym dniu ze świeżych sezonowych produktów. Nasze menu jest zmienne i nie posiadamy stałego jadłospisu gdyż każdego dnia przyrządzamy inne dania co jest naszą wizytówką oraz gwarancją świeżości i jakości przygotowanych przez nas dań.

Tą wyjątkową ofertę wzbogaca wystrój dopasowany do charakteru tego niezwykłego miejsca jakim jest Pałac Dąbrowa Górnicza który zmienił właściciela i został poddany gruntownej renowacji, a Bar pałacyk zmienił swoją nazwę na Pałacowa - obiady domowe/Restauracja Pałacowa, dzięki temu spożywając u nas obiad poczujecie się Państwo jak na uczcie w Pałacu. A smak z którym będziecie Państwo kojarzyć Pałacową nasunie jedno skojarzenie "jak u mamy".

Do Państwa dyspozycji mamy również salę bankietową na różnego rodzaju sympozja, konferencje, przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, szkolenia itp. Jedyna taka sala bankietowa w okolicy i nie tylko.

© Copyright Pałac Dąbrowa Górnicza 2016 - 2021
Projekt i wykonanie - Ad-visions.pl